PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Szerlok

przybliżona data urodzenia: 2011

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 20kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: ŚREDNIA

opis:

Szerlok to łagodny, przyjazny i uległy pies, który kocha się przytulać. Uwielbia towarzystwo innych psów i świetnie dogaduje się z nimi. Potrafi też chodzić na smyczy i jest bardzo grzeczny. Jest to naprawdę cudowny psiak, który zasługuje na kochający dom i rodzinę.

Jeśli szukasz wiernego i przyjacielskiego psa, Szerlok będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Daj mu szansę na nowy początek i przekaż dalej tę wiadomość, aby pomóc mu znaleźć swoje wymarzone miejsce.

🐾❤️Aktualnie Szerlok przebywa w Schronisku w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.


Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami

. Przyjechał do nas ze schroniska w Wojtyszkach. .

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *