Bez kategorii,  KWARANTANNA,  SUKI DO ADOPCJI,  SUKI DUŻE

Mira

przybliżona data urodzenia: 2020

Inne psy : tak

chodzi na smyczy :tak

waga:ok28kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość: duża

opis;Ogłoszenie Adopcyjne 🐾 Szukamy domu dla uroczej suczki o imieniu Mari! 🏡 Mari to mądra sunia, w typie owczarka niemieckiego, która niedawno trafiła do naszego schroniska. Jest przyjazna, kocha przytulasy i uwielbia towarzystwo ludzi. 🐕❤️ Jest również bardzo łagodna wobec innych czworonogów i z łatwością akceptuje ich obecność. 🐾 Jeśli masz otwarte serce i chciałbyś dać Mari nowy, kochający dom, to ona z pewnością zakceptuje Ciebie! 💕 Zapraszamy do kontaktu i poznania Mari osobiście. Pomóżmy jej znaleźć dom, w którym będzie szczęśliwa! 🏡😊 Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się z nami, Schronisko Jasionka, Skośna 15, Gmina Zgierz. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej. Prosimy o udostępnienie tego postu, aby pomóc nam znaleźć idealny dom. Z góry dziękujemy za pomoc! Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Szukamy właściciela
W dniu 14.03.2024 przybyły do nas sunia znaleziona w gminie Łęczyca z miejscowości Błonie . Kontakt 501232300

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *