PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Domi

przybliżona data urodzenia: 2017

inne psy: TAK

chodzi na smyczy: TAK

sterylizacja: TAK

waga: ok 18 kg

wielkość: ŚREDNIA

opis:

🐾 Domi szuka swojego domu na zawsze! 🏠💛

Domi to nasz specjalny podopieczny, który do nas trafił w trudnych okolicznościach. Ten łagodny i nieco bojaźliwy piesek przez pewien czas bał się ludzi i otaczającego go świata. Ale z każdym dniem, dzięki opiece i cierpliwości, stawał się bardziej otwarty i pewny siebie.

Teraz Domi jest gotowy, by rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Szuka ciepłego, kochającego domu, gdzie poczuje się bezpieczny i kochany. Z radością informujemy, że Domi świetnie dogaduje się z innymi psami i nauczył się chodzić na smyczy.

Jeśli masz w swoim sercu miejsce dla Domi, daj mu szansę na nowe, lepsze życie. Pamiętaj, że adopcja to nie tylko gest dobroci, ale przede wszystkim decyzja o przyjęciu do rodziny nowego członka, który odwdzięczy się bezgraniczną miłością i wiernością.

Prosimy o udostępnienie posta, aby Domi szybciej znalazł swoje miejsce na ziemi. Dziękujemy za każde wsparcie! 🐕❤️

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy o kontakt ze prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.


Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *