PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Pogo

przybliżona data urodzenia: 2013

inne psy: TAK

chodzi na smyczy: TAK

kastracja: TAK

waga: ok 16 kg

wielkość: ŚREDNIA

opis: .

🐾 Pogo czeka na Ciebie! 🐾

Z przyjemnością przedstawiamy Pogo – niezwykle sympatycznego, pełnego energii psiaka, który szuka swojego nowego, kochającego domu. Pogo ma w sobie magię, która sprawia, że każdy uśmiecha się, widząc jego wesołe oczka i machający ogon.

Ten przemiły piesek trafił do nas z innego schroniska, a mimo przeszłości wciąż wierzy w ludzi i jest gotów na nowy rozdział w życiu. Jego zaufanie i miłość są naprawdę niesamowite. Uwielbia przytulanie, więc jeśli szukasz ciepłego towarzysza do wspólnego leniuchowania na kanapie – Pogo jest dla Ciebie!

Choć jest w średnim wieku, wciąż ma w sobie mnóstwo energii do zabawy. Doskonale radzi sobie na smyczy i uwielbia długie spacery. Akceptuje też inne psy, więc jeśli w Twoim domu jest już jakiś czworonożny przyjaciel, Pogo z pewnością wpasuje się w waszą rodzinę.

Jeśli jesteś gotów przyjąć mnóstwo psiakowych buziaków i podzielić się z Pogo kawałkiem swojego serca, odwiedź nas i poznaj tego wyjątkowego przyjaciela.

Prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon: 501-232-300. \

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Przyjechał do nas z innego schroniska.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *