PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Tupi

przybliżona data urodzenia: 2017

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 15kg

chodzi na smyczy: NIE

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: ŚREDNIA

opis: Tupi to nieśmiały pies o miłym usposobieniu i wspaniałym sercu, który pragnie znaleźć przyjaciela na całe życie i miejsce, które będzie mógł nazwać swoim domem. Tupi jest radosnym i wesołym psem, który uwielbia towarzystwo i interakcję z ludźmi. Niestety, życie w schronisku nie jest dla niego łatwe, ponieważ brakuje mu stałego towarzystwa i uwagi. Dlatego poszukujemy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który zechce przygarnąć go do swojego domu i pozwoli mu poczuć się bezpiecznie i kochanym. Jeśli szukasz przyjaciela na długie lata, który będzie Ci towarzyszył w życiu i wypełnił Twoje dni radością i uśmiechem, to Tupi jest idealnym kandydatem. Zachęcamy do odwiedzenia Schroniska Jasionka, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300. Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej. Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Niewielki psiak, który trafił do nas z interwencji. Jest mocno nieśmiały. Akceptuje inne psy. Nie potrafi chodzić na smyczy.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *