PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Dell

przybliżona data urodzenia: 2018

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 10kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: ŚREDNIA

opis: Cześć, jestem Dell! Jestem niewielkim, ale bardzo serdecznym psem, który mieszka w schronisku. Szukam domu i wierzę, że właśnie Ty możesz mi pomóc znaleźć moje wymarzone miejsce.

Jestem bardzo przyjacielski i lubię spędzać czas z ludźmi. Wystarczy, że przyjdziesz do schroniska i mnie odwiedzisz, a przekonasz się, jak bardzo pragnę mieć swoją rodzinę.
Zapewniam Cię, że będę najlepszym towarzyszem dla Ciebie i Twojej rodziny. Pokażę Ci, jak wiele miłości i radości może przynieść posiadanie psa.

Daj mi szansę na inne życie, skontaktuj się ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *