SUKI DO ADOPCJI,  SUKI MAŁE

Bafi

przybliżona data urodzenia: 2016

płeć : SAMICA

inne psy: TAK

waga:ok 13kg

chodzi na smyczy: W TRAKCIE NAUKI

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: MAŁA

opis:

🐶Bafi to mała suczka, która potrzebuje kochającej rodziny, która zaoferuje jej bezpieczne i ciepłe miejsce do życia.

🐶😊Oto kilka informacji o Bafi, które mogą Cię zainteresować:

❤️Spokojna i nieśmiała: Bafi jest spokojnym i łagodnym psem. Pomimo jej lekkiej nieśmiałości, Bafi staje się coraz bardziej pewna siebie, gdy otaczają ją ciepłe i kochające osoby. Będzie idealnym towarzyszem dla kogoś, kto potrafi dać jej czas i cierpliwość.

💛Akceptuje inne psy: Bafi świetnie dogaduje się z innymi psami. Jeśli już masz pupila w domu, Bafi będzie miała radość z towarzystwa i stanie się wspaniałym towarzyszem dla niego.

💚Uczenie się chodzenia na smyczy: Bafi obecnie uczy się chodzić na smyczy. To jest doskonała okazja, aby z nią pracować i pomóc jej w rozwoju. Bafi jest bardzo zdolna i szybko się uczy🐕.

Obecnie Bafi przebywa w Schronisku w Jasionce Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300. Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej. Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *