SUKI DO ADOPCJI,  SUKI ŚREDNIE

Pipi

przybliżona data urodzenia: 2016

inne psy: TAK

chodzi na smyczy: W TRAKCIE NAUKI

waga:ok 11kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość: średnia

opis: Choć Pipi jest jeszcze wystraszoną sunią, to wiedzcie, że drzemie w niej ogromna doza czułości i łagodności. Kiedy tylko odnajdzie swoje zaufanie, stanie się prawdziwym skarbem i wiernym przyjacielem na całe życie.

Jesteśmy pewni, że warto przygarnąć Pipi do swojego serca, ponieważ dzięki Twojej miłości i cierpliwości, przekształci się w pewnego siebie i radosnego psiaka. Pokażesz jej, że świat jest pełen dobrych ludzi i pięknych chwil.

Pipi może nie umie jeszcze chodzić na smyczy, ale z Twoim wsparciem i delikatnym prowadzeniem, szybko nauczy się podążać za Tobą, gotowa na wspólne przygody i spacerki. Razem z nią odkryjesz niezwykłe momenty i poczujesz jak zdobywa ona pewność siebie wraz z Twoim wsparciem.

Co więcej, Pipi wspaniale dogaduje się z innymi psami, co czyni ją idealnym towarzyszem dla rodzin z innymi czworonożnymi przyjaciółmi.

Jeżeli masz ciepłe serce, które chce dać dom kochającemu psiakowi, to Pipi jest odpowiednią wyborem. Warto dać szansę tym, którzy czekają na nową miłość i ciepły kąt. Pamiętaj, adoptując Pipi, zmieniasz jej życie, a ona zmieni Twoje na zawsze. Dajcie sobie nawzajem szansę na nowe, wspaniałe doświadczenia!

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Pipi, prosimy o kontakt ze prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl
Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *