PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Uroczy

przybliżona data urodzenia: 2019

inne psy: tak

chodzi na smyczy: tak

waga:ok 29kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość: duża

opis:Uroczy to przesympatyczny szorstkowłosy pies, który emanuje pozytywną energią i radością. Jego urocze spojrzenie i uśmiech roztopią każde serce. Uwielbia dawać buziaki i okazywać swoją ogromną miłość.
Ten rezolutny, łagodny i przyjazny psiak jest idealnym kandydatem na nowego członka rodziny. Uroczy akceptuje inne psy i potrafi wspaniale się z nimi dogadywać.
Potrafi chodzić na smyczy i cieszyć się wspólnymi spacerami. Jego łagodność i umiejętność dostosowania się sprawiają, że jest to psiak idealny do życia w domu lub mieszkaniu.
przybliżona data urodzenia: 2019
inne psy: tak
chodzi na smyczy: tak
waga:ok 29kg
kastracja/sterylizacja:tak
wielkość: duża
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Uroczego lub masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.
Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl
Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *