Bez kategorii,  SUKI DO ADOPCJI,  SUKI DUŻE

SKARLA

przybliżona data urodzenia: 2018

płeć : SAMICA

inne psy: TAK

waga:ok 22kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: DUŻY

;Skarla to duża sunia w typie owczarka belgijskiego malinois. Sunia skrzywdzona przez człowiek, trafiła do nas i licznymi ranami pyszczka i łapki.Rany już się zagoiły , a Skarla nie straciła wiary w człowieka. Jest ona sunią wesołą ,energiczną ,ufną, lubiącą głaskanie . Ładnie chodzi na smycz i dogaduje się z innymi psami. Jest zaczipowana , wysterylizowana , odrobaczona i odpchlona.Skarla prosi o liczne udostępnianie i znalezienie szybko domku, a na chwilę obecną przebywa w Schronisko Jasionka, Skośna 15, Gmina Zgierz .Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300. Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej. Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować udostępni .Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *