Bez kategorii,  SUKI DO ADOPCJI,  SUKI ŚREDNIE

Sahara

przybliżona data urodzenia: 2018

inne psy: tak

chodzi na smyczy: w trakcie nauki

waga:ok 13kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość:średnia

opis;

POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY! 🏡🐾

Sahara to skromna, nieco wycofana, ale pełna dobroci mała dama, która marzy o znalezieniu domu, w którym będzie mogła naprawdę zaufać i kochać swoją rodzinę. 🐾❤️

Sahara może być nieco nieśmiała (na początku), ale jej serce jest pełne miłości do podzielenia. Potrzebuje szczególnej rodziny, która zrozumie jej powściągliwość i da jej czas na dostosowanie się. Sahara nie potrzebuje wielkiego domu czy luksusów – to, czego najbardziej pragnie, to prawdziwa rodzina, która pokocha taką, jaka jest.

Prosimy o udostępnienie tego postu. Dziękujemy!

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Sahary, prosimy o kontakt ze prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.
Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *