PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Bedi

przybliżona data urodzenia: 2023

waga:ok7kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość: średnia

opis:Bedi nie jest zwykłym pieskiem. Mimo iż jest mały, jest prawdziwym wojownikiem, który przeszedł przez wiele trudności w swoim życiu. Ale niezależnie od wszystkich przeciwności, które spotkały go na drodze, Bedi zawsze zachowuje swoją pozytywną energię i kochające serce.

Bedi jest pełen miłości do dzielenia się – to piesek, który uwielbia przytulanie! Gdy tylko spotkasz jego mądrą, przyjazną mordkę i poczujesz ciepło jego małego ciała, nie będziesz mógł oprzeć się uśmiechowi. Jego miłość do przytulania sprawia, że zimne, deszczowe dni stają się ciepłe i przytulne.

Ale mimo całej tej miłości, której doświadcza w schronisku, Bedi marzy o czymś więcej. Marzy o domu, o rodzinie, której będzie mógł oddać swoje serce. Marzy o przyjaciołach, którzy pokochają go tak bardzo, jak on kocha innych.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Bediego, skontaktuj się z nami – Schronisko w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.
Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

W dniu21.06.2023 przybył do nas pies samiec z gminy Andrespol znaleziony w Bedoniu Przykościelnym. Psiak jest po wypadku komunikacyjnym i przebywa w gabinecie. Kontakt do schroniska 501-23-23-00

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *