Bez kategorii,  KWARANTANNA,  PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Armando

przybliżona data urodzenia: 2020

waga:ok 20 kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość: duża

opis;

Adopcja To Szansa Na Nowy Początek! 🐾❤️

Hej! Czy szukasz prawdziwego przyjaciela na dobre i na złe? Kogoś, kto będzie Cię witał machaniem ogona, niezależnie od tego, jaki miałeś dzień?

Poznaj Armando! 🐶

Armando to niesamowity kawaler z naszego schroniska, który tęskni za domem i prawdziwą miłością. To nie tylko piękny psiak, ale przede wszystkim serdeczny, pogodny towarzysz. Potrafi świetnie chodzić na smyczy i uwielbia długie spacery. Ale przede wszystkim, jego spojrzenie mówi więcej niż tysiąc słów. Te oczy pełne nadziei i słodka mordka sprawią, że każdy pochmurny jesienią dzień stanie się odrobinę cieplejszy.

Armando czeka na Ciebie! Nie pozwól, aby ten uroczy psiak spędził kolejne dni bez kochającego domu. Otwórz serce i drzwi swojego domu dla niego i daj mu szansę na nowe, szczęśliwe życie.

Jeśli czujesz, że Armando mógłby stać się częścią Twojej rodziny, odwiedź nasze schronisko lub sprawdź naszą stronę. Daj szansę na miłość sobie i Armandowi. 🐾❤️

Zmieniaj los – adoptuj, nie kupuj!

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Armando, prosimy o kontakt ze prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.


Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Szukamy właściciela
W dniu 13.07.2023 przybył do nas pies, samiec z Miasta Brzeziny znaleziony na ul. Wyszyńskiego. Kontakt do schroniska 501-232-300

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *