Bez kategorii,  KWARANTANNA,  SUKI DO ADOPCJI,  SUKI DUŻE

Dina

przybliżona data urodzenia:2022

waga:ok 20kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość:duża

opis;🌟🐾 Poznajcie Dinę, naszą uroczą mieszankę miłości i mądrości! 🏡❤️ Dina trafiła do naszego schroniska przynosząc ze sobą serce pełne ciepła i radosnego ducha. Jest gotowa na nową, pełną miłości przygodę u boku kochających opiekunów. Dina to prawdziwa gwiazda schroniska – inteligentna, wrażliwa i pełna energii. Jej urok sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie. Szukamy dla Diny domu pełnego miłości, gdzie będzie mogła rozwijać swoją radość życia i dzielić się nią z nowymi przyjaciółmi. Jeśli marzysz o wiernym towarzyszu, który wypełni Twój dom radością i ciepłem, Dina jest idealnym wyborem. Dina jest gotowa na spotkanie z przyszłymi opiekunami! 🐾❤️ Oferujemy pełne wsparcie i wszelkie informacje na temat adopcji. Zachęcamy do kontaktu ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej. Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami. Dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie! Niech nasza mała suczka znajdzie swoje wymarzone miejsce jak najszybciej!
Szukamy właściciela
W dniu30.11.2023 przybył do nas pies, samica znaleziona w gminie Parzęczew. Kontakt do schroniska 501232300

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *