Bez kategorii,  KWARANTANNA,  PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Teo

przybliżona data urodzenia: 2019

waga:ok 32kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość:duża

opis;

🥲🐶Teo to wyjątkowy pies, który ma za sobą trudną przeszłość, ale wciąż szuka swojego miejsca pod słońcem.

🐶Teo, choć czasem bywa nieufny i trudny w relacjach, to w głębi serca kryje ogromną miłość i potrzebę bliskości. Jego życie nie zawsze było łatwe, co może czasem sprawiać, że reaguje z nieufnością czy agresją. Wierzymy, że gdy tylko odnajdzie prawdziwą miłość i zrozumienie, otworzy się i pokocha szczerze.

Teo nie chodzi na smyczy, ale kieruje się wielkim sercem i pragnieniem znalezienia swojego domu. Szuka ciepła, zrozumienia i spokoju. Jestem pewien, że dla odpowiedniego opiekuna, Teo stanie się wiernym towarzyszem na całe życie.

Jeśli czujesz w swoim sercu, że możesz dać Teo szansę na szczęśliwe życie, proszę, rozważ adopcję. Dajmy mu szansę na nowy początek, na dom, który będzie pełen miłości i akceptacji. Teo zasługuje na to, by poznać prawdziwe ciepło rodziny. 🐾❤️

Zachęcamy do kontaktu ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.


Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie! Niech nasza mała suczka znajdzie swoje wymarzone miejsce jak najszybciej! 🌈🐶


W dniu08.12.2023przybył do nas pies, samiec znaleziony w mieście Łęczyca ul. Kopalniana. Kontakt do schroniska 501232300

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *