Bez kategorii,  PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Błoniek

przybliżona data urodzenia: 2020

chodzi na smyczy :tak

Inne psy : tak

waga:ok21kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość: duża

opis;

Szukasz wiernego towarzysza? Poznaj Błonka! 🐶

Czy kiedykolwiek poczułeś, że ktoś na Ciebie czeka? Błoniek – nasz uroczy podopieczny, ma nadzieję, że to Ty właśnie go znajdziesz!

Błoniek to nie tylko pies – to istota pełna energii, radości i gotowości do miłych chwil w Twoim towarzystwie. Uwielbia ludzi i gotów jest dać Ci całe swoje serce od pierwszego spotkania. Najbardziej by się odnalazł, mając własny ogródek lub działkę.

Nie zwlekaj, umów się z nami już dziś i poznaj Błońka osobiście. Skontaktuj się z nami w Schronisku Jasionka, ul. Skośna 15, Gmina Zgierz.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 oraz w sobotę od 9:00 do 13:00. Zalecamy wcześniejsze umówienie wizyty adopcyjnej.

Pomóż nam znaleźć Błonkowi idealny dom! Prosimy o udostępnienie tego ogłoszenia, aby dotarło do jak największej liczby osób.

Z góry dziękujemy za pomoc!

🐾 Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami!

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *