Bez kategorii,  KWARANTANNA,  PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Nis

przybliżona data urodzenia: 2019

Inne psy :

chodzi na smyczy tak

waga:ok35kg

kastracja/sterylizacja:

wielkość: duża

opis;

Szukasz towarzysza na zawsze? Adoptuj Nisa! 🐾

Nis to niezwykły psiak, który czeka na swój dom. W średnim wieku, co tylko dodaje uroku jego osobie, Nis jest nie tylko piękny, ale i mądry. Doskonale chodzi na smyczy i jest oddany swoim opiekunom, jednak jak każdy ma swoje upodobania. Bywa zazdrosny i lubi mieć swoją przestrzeń, co sprawia, że może być wyzwaniem, jeśli już masz w domu zwierzaka. Ale ufaj nam, adopcja naszego kochanego Nis może być jedną z najlepszych decyzji w Twoim życiu.

Zapewniamy, że każda chwila spędzona z Nis będzie pełna radości i miłości. Jeśli czujesz, że możesz dać mu ciepłe i kochające miejsce, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu adopcyjnym czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15: 501-232-300.

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej: adoptujpsa.com.pl. Przypominamy, że adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00, po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.

Jeśli nie możesz adoptować, udostępnij, a jeśli masz ochotę spędzić czas na spacery z naszymi psiakami, serdecznie zapraszamy!

Daj Nisowi szansę na nowe, kochające życie. Czekamy na Ciebie! 🐶

W stosunku do Nisa było prowadzone postępowanie .

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *