Bez kategorii,  SUKI DO ADOPCJI,  SUKI MAŁE

Gaja

przybliżona data urodzenia: 2010

Inne psy : tak

chodzi na smyczy :w trakcie nauki

waga:ok10kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość:mała

opis;Czy zastanawialiście się, czego tak uważnie wypatruje Gaja na tym zdjęciu? My wiemy – kochającego domu! ❤️🐶 Gaja to urocza suczka średnich rozmiarów, która pragnie znaleźć swój szczęśliwy kąt i opiekuna. Akceptuje inne psy, ale wciąż potrzebuje czasu, aby zaufać ludziom. Dlatego też ważne jest, aby podchodzić do niej z szacunkiem dla jej granic. 🐾🥰 Jeśli jesteście gotowi otworzyć swoje serca i dom dla Gaji, prosimy, skontaktujcie się z nami! Pomóżmy Gaji odnaleźć swoje miejsce, gdzie będzie mogła czuć się bezpiecznie i kochane! ❤️🏡 Dziękujemy za udostępnianie tego ogłoszenia i za wszelkie wsparcie w poszukiwaniach domu dla Gaji! 🐶🐾 Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300. Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej. Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *