Bez kategorii,  KWARANTANNA,  SUKI DO ADOPCJI,  SUKI ŚREDNIE,  szpital

Loka

przybliżona data urodzenia: 2022

waga:ok 13kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość:średnia

opis;

Szukamy Domu Dla Naszej Wspaniałej Loki! 🐶

Loka przeszła przez wiele trudności, ale teraz wreszcie jest gotowa na nowy rozdział w swoim życiu. Czy możesz dać jej dom, którego zasługuje?

🐾 O Loce:

Loka to niezwykła suczka, która przeszła przez ciężkie chwile, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Pomimo tego, zachowała w sobie niewiarygodną siłę i determinację. Teraz, gdy jej zdrowie poprawiło się i jej serce jest gotowe na miłość, chce znaleźć swój własny, trwały dom.

🏡 Czego Szuka Loka:

Loka pragnie domu, w którym będzie mogła poczuć się bezpiecznie i kochane. Jest łagodna, przyjazna i gotowa oddać całe swoje serce nowej rodzinie. Jeśli chcesz dać Lokie szansę na szczęśliwe życie, nie wahaj się!

📞 Kontakt:

Jeśli czujesz, że Loka może być dla Ciebie idealnym towarzyszem, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: [Twój numer telefonu]. Loka cierpliwie czeka na swój dom w Schronisku Jasionka, gdzie możesz ją spotkać osobiście.

Więcej informacji o Lokii oraz procesie adopcji znajdziesz na naszej stronie internetowej: adoptujpsa.com.pl. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z Loką bliżej!

🕐 Godziny Adopcji:

Pamiętaj, że adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Przed przyjazdem prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty adopcyjnej.

🔄 Udostępnij i Pomóż:

Jeśli nie możesz adoptować, udostępnij ten post, abyśmy mogli dotrzeć do osób, które mogą pomóc Lokii znaleźć dom. Każdy udział jest dla nas bezcenny!

Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia w Schronisku Jasionka

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *