PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Enzo

przybliżona data urodzenia: 2018

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 27kg

chodzi na smyczy: W TRAKCIE NAUKI

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: DUŻY

opis: Enzo kocha się przytulać i spędzać czas z ludźmi. Jest bardzo przyjaznym psiakiem, który szuka stałego domu i rodziny, która otoczy go miłością i troską.Jeśli jesteś gotowy na przyjęcie Enzo do swojego domu i podzielenie się z nim swoim życiem, skontaktuj się ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Pamiętaj, że adopcja zwierzęcia to wielka odpowiedzialność, ale również niesamowita przygoda i wspaniała okazja do stworzenia trwałej więzi. Daj Enzo szansę na nowe życie i stań się jego aniołem stróżem!

Enzo do duży, łagodny psiak. Trafił do nas bardzo mocno wystraszony, obecnie jest już dużo lepiej. Psiak uczy się chodzić na smyczy. Jest duży, ale zupełnie nieagresywny. Akceptuje inne psy.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *