PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Green

przybliżona data urodzenia: 2014

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 26kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: ŚREDNIA

opis:

🐶Green to psiak, który choć nie jest już najmłodszy, to wciąż ma wiele miłości do udzielenia swojemu nowemu przyjacielowi. Ten uroczy piesek zasługuje na miłość i troskę, które odwdzięczy miłością i wiernością.

Mimo że Green nie jest już młody, to wciąż lubi bawić się i spędzać czas z ludźmi. Jest łagodnym i przyjacielskim psem, który uwielbia towarzystwo swoich opiekunów i innych psów.

🐶😊Jeśli szukasz wiernego przyjaciela na długie spacery i przytulne wieczory, to warto rozważyć adopcję Greena. Ten uroczy piesek na pewno odwdzięczy się miłością i oddaniem, które zasługuje na miłość i troskę.

Green prosi o liczne udostępnianie i znalezienie szybko domku, a na chwilę obecną przebywa w Schronisko Jasionka, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.

Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej. Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Green to spokojny, przyjazny, średniej wielkosci piesek. Przyjechał do nas ze schroniska w Wojtyszkach. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. To psiak energiczny, wesoły. Potrafi zaszczekać na obcych i bronić swojej rodziny.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *