PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Liścik

przybliżona data urodzenia: 2019

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 18kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: ŚREDNIA

opis:.Liścik to wspaniały pies, pełen energii i entuzjazmu do życia. Jest bardzo przyjazny, zawsze gotowy do zabawy i aktywności. Niestety, obecnie przebywa w schronisku i szuka domu, w którym mógłby znaleźć miłość i troskę.

Liścik potrzebuje opieki i uwagi, aby rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się życiem. Jest to pies, który z pewnością sprawi wiele radości swojemu przyszłemu właścicielowi. Będzie doskonałym towarzyszem na długie spacery i zabawy na świeżym powietrzu.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.


Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *