PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Lupo

przybliżona data urodzenia: 2013

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 34kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: DUŻY

opis: Lupo jest dużym i urokliwym psem o niezwykle łagodnym usposobieniu. Mimo swojej imponującej wielkości, jest całkowicie nieagresywny i pełen miłości.

To czujny psiak, który zawsze jest na straży i gotowy ochronić swoją rodzinę. Jest przyjazny i kontaktowy wobec ludzi. Uwielbia być w bliskości swoich opiekunów i cieszy się z każdej chwili spędzonej w ich towarzystwie.

Ten wspaniały piesek świetnie radzi sobie na smyczy. Nasz podopieczny akceptuje inne psy i dobrze dogaduje się z nimiJeśli czujesz, że Twój dom i serce są gotowe na przyjęcie Lupo, skontaktuj się z nami jak najszybciej! Schronisko w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.


Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *