SUKI DO ADOPCJI,  SUKI DUŻE

Roksi

przybliżona data urodzenia: 2013

płeć : SAMICA

inne psy: TAK

waga:ok 27kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: DUŻY

opis:

💕Roksi to suczka o wspaniałym spojrzeniu. Jest bardzo spokojna i łagodna, uwielbia być głaskana. Jest idealnym towarzyszem dla kogoś, kto szuka lojalnego przyjaciela, z którym będzie mógł spędzać czas na relaksujących spacerach i przytulaniu się na kanapie.

Daj Roksi szansę na nowe życie i podziel się tym postem z rodziną i znajomymi, którzy też szukają swojego wymarzonego pupila. Może to właśnie Ty jesteś tym szczególnym człowiekiem, którego Roksi tak bardzo potrzebuje. Dziękujemy! 🐾💕

Aktualnie sunia przebywa w Schronisku Jasionka, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.

Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.

Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować​,​ udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Przyjechała do nas z Wojtyszek. Jest wesoła, pogodna. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *