PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Węgielek

przybliżona data urodzenia: 2016

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 22kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: ŚREDNIA

opis: Węgielek to uroczy, puchaty psiak, który przebywa obecnie w naszym schronisku i poszukuje swojego wymarzonego domu.
Piesek pragnie znaleźć kogoś, kto otworzy mu swoje drzwi i serce. Szuka człowieka, który go pokocha bezgranicznie i obdarzy go domem pełnym miłości oraz bezpieczeństwa. Ten wesoły psiak jest gotowy na spacery, zabawy i oczywiście na nieograniczoną ilość głaskania!

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją lub masz pytania na temat Węgielka prosimy, skontaktuj się ze ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakamiPrzyjechał do nas ze schroniska w Wojtyszkach.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *