PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Major

przybliżona data urodzenia: 2018

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 18kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: DUŻY

opis: Przedstawiamy Wam Majora – młodego, wesołego i pełnego energii psa, który szuka swojego wymarzonego domu! Major to przyjazny piesek, który uwielbia kontakt z człowiekiem i jest gotów podzielić swoją nieskończoną radość życia z nową rodziną.

Major jest świetnym kompanem na spacerach. Razem będziecie mogli odkrywać piękno świata na wspólnych wycieczkach i cieszyć się świeżym powietrzem. Z pewnością będzie to dla Was niesamowita przygoda!

Przyjdź do naszego schroniska, aby poznać Majora osobiście. Wspólnie możemy zapewnić mu nowy początek i pełne radości życie. Jeśli jesteś gotowy na przyjęcie wesołego i kontaktowego psiaka do swojej rodziny, skontaktuj się ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl
Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakamiMajor to młody, wesoły i energiczny pies. Jest przyjazny, lubi kontakt z człowiekiem. Uczy się chodzić na smyczy. Ma około 4 lat. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *