PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Mike

przybliżona data urodzenia: 2015

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 24kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: ŚREDNIA

opis:

Przedstawiamy Wam Mike’a🐾!

🐕Mike to duży, energiczny pies, który obecnie przebywa w naszym schronisku. Chociaż jest nieco nieśmiały w stosunku do nowych osób, to wcale nie jest agresywny. Czekając na nowy, kochający dom, uczy się chodzić na smyczy. Co więcej, świetnie dogaduje się z innymi psami!

🐶Jeśli jesteś cierpliwą osobą, która ma doświadczenie z większymi psami i jesteś w stanie poświęcić Mike’owi czas, by pomóc mu zaaklimatyzować się w nowym domu, może to być idealny towarzysz dla Ciebie!

Prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon: 501-232-300.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *