PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Kier

przybliżona data urodzenia: 2009

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 29kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: DUŻY

opis:

🐾 Poszukuję domu! 🏡

Cześć, jestem Kier! Jestem spokojnym i zrównoważonym psiakiem, gotowym na nowe przygody i miłość w swoim życiu.

Jestem przyjacielsko nastawiony do ludzi i otoczenia. Nauczyłem się chodzić na smyczy i nie sprawiam żadnych problemów swojemu opiekunowi. Jestem gotowy na wspólne spacery i treningi, a przede wszystkim na okazanie mi serca.

Mam również dużo miłości do innych psów! Jestem zgodny z nimi i lubię spędzać czas na zabawie i wspólnych spacerach. Więc jeśli w Twoim domu jest już czworonóg, nie będzie dla mnie problemem.

Chciałbym znaleźć osobę lub rodzinę, która da mi stabilność, miłość i bezpieczeństwo. Jako psiak gotowy na nowe doświadczenia, jestem otwarty na różne style życia, ale ważne jest dla mnie, żebyśmy mogli się nawzajem uzupełniać.

Jeśli wiesz o kimś, kto mógłby mnie pokochać i zaoferować mi ciepły dom, proszę podziel się tą wiadomością.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Kiera lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o nim, skontaktuj się z nami – Schronisko w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl
Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *