Bez kategorii,  PSY DO ADOPCJI,  PSY MAŁE

Garwin

przybliżona data urodzenia: 2021

inne psy: tak

chodzi na smyczy: w trakcie nauki

waga:ok 13 kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość: mała

opis;Poszukuję przyjaciela i domu! Mam na imię Garwin, jestem uroczym psem, który wyglądem przypomina jamnika. Aktualnie szukam ciepłego i kochającego domu, w którym będę mógł nawiązać trwałe więzi.

Garwin to piesek o niezwykle delikatnym serduszku. Potrzebuje czasu, aby nabrać zaufania do nowych osób. Obecnie jestem przywiązany do moich opiekunów, ale pragnę znaleźć kogoś, kto pokocha mnie tak samo mocno i będzie mi towarzyszył na długie lata.


Choć jestem nieco nieufny w stosunku do obcych, poświęcenie i cierpliwość przyniosą wspaniałe efekty. Gwarantuję, że jeśli zyskam Twoje zaufanie, oddam Ci całą swoją miłość i lojalność. Potrzebuję tylko szansy, aby pokazać Ci, jak wspaniałym towarzyszem mogę być. Jeśli jesteś osobą, która rozumie potrzebę czasu i cierpliwości, jestem pewien, że moglibyśmy stworzyć niezwykłą więź. Moje serce jest pełne miłości, tylko czeka na właściwego człowieka, który otworzy mi drzwi swojego domu i serca. Jeśli jesteś zainteresowany przyjęciem Garwina do swojego domu, proszę skontaktuj się z nami: Schronisko w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl
Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

W dniu 01.06 .2023 przybył do nas pies, samiec z gminy Łęczyca znaleziony przy zakładzie karnym w miejscowości Garwolin. Psiak nie posiada czipa . Właściciel lub osoba rozpoznająca psa proszona jest o kontakt z numerem 501-23-23-00

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *