PSY DO ADOPCJI,  PSY MAŁE

Borek.

przybliżona data urodzenia:2017

waga:ok 17kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość:średnia

Poznajcie Borka! 🐾

Kochani, przedstawiamy Wam Borka – prawdziwego skarba, który czeka na swojego człowieka w schronisku. Borek może być początkowo nieco nieufny, ale kiedy dacie mu szansę i trochę cierpliwości, na pewno odkryjecie w nim wiernego towarzysza na całe życie.

🐕 Borek uwielbia spacery, choć na razie czuje się pewniej na smyczy. To jednak kwestia czasu i odpowiedniego przewodnika, aby stał się bardziej pewny siebie podczas wycieczek.

Niech nie zmyli Was jego nieśmiałość! Za tą początkową rezerwą kryje się mnóstwo miłości, radości i chęci do zabawy. Borek to prawdziwy klejnot, który potrzebuje ciepłego domu i kochającego opiekuna.

Jeśli jesteście gotowi podarować Borkowi dom pełen miłości i zaakceptować go takim, jakim jest – nie wahajcie się! Odwiedźcie go w schronisku i dajcie mu szansę na lepsze jutro.

Pomóżcie proszę udostępniając ten post. Razem możemy pomóc Borkowi znaleźć dom pełen miłości ❤️

Prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon: 501-232-300. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *