PSY DO ADOPCJI,  PSY MAŁE

Sczekacz

przybliżona data urodzenia:2017

waga:ok 17kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość:średnia

SZUKAMY DOMU DLA SZCZEKACZA! 🐾❤️

Drodzy Przyjaciele,

Przedstawiamy Wam Szczekacza, uroczego, małego pieska, który obecnie przebywa w schronisku. Szczekacz, mimo swojego imienia, to kochający czworonóg. Jego małe łapki i wzrok pełen nadziei mówią jedno: „Chcę znaleźć swój prawdziwy dom”.

Nie możemy pozwolić, aby tak cudowne stworzenie spędziło resztę swojego życia W schronisku. Wierzymy, że gdzieś tam jest osoba lub rodzina, która otworzy przed Szczekaczem drzwi swojego domu i serca.

Jeśli jesteś w stanie dać Szczekaczowi kochający dom, lub znasz kogoś, kto mógłby to zrobić, prosimy o kontakt. Wspólnie możemy dać temu maleństwu to, czego pragnie najbardziej – prawdziwy, kochający dom.

Dziękujemy za udostępnienie tego posta i pomoc w poszukiwaniu domu dla Szczekacza. ❤️🏡

Prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon: 501-232-300.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.
Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować, udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami



501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *