Bez kategorii,  KWARANTANNA,  SUKI DO ADOPCJI,  SUKI DUŻE

Mari

przybliżona data urodzenia: 2020

Inne psy : tak

chodzi na smyczy :tak

waga:ok28kg

kastracja/sterylizacja:tak

wielkość: duża

opis;

Czy widzieliście kiedyś taką grację? Spojrzenie, które skradnie Wasze serca? To nasza słodka Mari! Jej wdzięk i urok sprawiają, że trudno się nie zakochać. Teraz szuka ona swojego własnego domku i kochającej rodziny.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, prosimy o kontakt z nami w Schronisku Jasionka, które znajduje się pod adresem: Skośna 15, Gmina Zgierz.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Przypominamy, że adopcje wymagają wcześniejszego umówienia wizyty adopcyjnej.

Prosimy także o udostępnienie tego postu, abyśmy mogli znaleźć dla Mari idealny dom, w którym będzie szczęśliwa.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie! Serdecznie zapraszamy również osoby chętne na spacery z naszymi psiakami. Każdy moment spędzony z nimi jest dla nich ogromną radością! 🐾🌟

Szukamy właściciela
W dniu 14.03.2024 przybyły do nas sunia znaleziona w gminie Łęczyca z miejscowości Błonie . Kontakt 501232300

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *