PSY DO ADOPCJI,  PSY ŚREDNIE

Reno

przybliżona data urodzenia: 2007

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 20kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość: ŚREDNIA

opis:

Poszukujemy domu dla Reno, nieśmiałego pieska, który zasługuje na miłość i troskę. Ten uroczy psiak jest gotowy na nową przygodę w życiu i czeka na kochających właścicieli, którzy otoczą go opieką i zrozumieniem.

Mimo że jest nieśmiały, to kiedy go lepiej poznasz, okaże się, że jest przyjacielski i łagodny. Uwielbia towarzystwo ludzi i innych zwierząt, więc z pewnością szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu.

Jeśli szukasz uroczego i wiernego towarzysza, który sprawi, że twoje życie stanie się jeszcze piękniejsze, to ten mały piesek jest dla ciebie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o adopcji tego uroczego psiaka. Reno obecnie przebywa w Schronisku Jasionka, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.

Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej.

Zapraszamy do adopcji naszych podopiecznych, jeśli nie możesz adoptować udostępnij. Zapraszamy też osoby chętne na spacery z naszymi psiakami.

Przyjechał do nas ze schroniska w Wojtyszkach.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *