PSY DO ADOPCJI,  PSY DUŻE

Light

przybliżona data urodzenia: 2008

płeć : SAMIEC

inne psy: TAK

waga:ok 29kg

chodzi na smyczy: TAK

kastracja/sterylizacja:TAK

wielkość:DUŻY

opis:

Light to niezwykły pies, który potrzebuje ciepłego i kochającego domu jak najszybciej. Przedstawiamy Wam jego wspaniałe cechy:

🐶 Przyjazny i kontaktowy: Light jest pełen radości, kiedy spotyka nowych ludzi. Uwielbia dostawać pieszczoty i dawać dużo miłości w zamian. Jest prawdziwym przyjacielem człowieka!

🌟 Spokojny temperament: Light to spokojny pies, który świetnie radzi sobie w różnych sytuacjach.

🐾 Chodzenie na smyczy: Light jest doskonałym partnerem do spacerów! Z łatwością chodzi na smyczy, co czyni spacery z nim przyjemnością. Razem z Lightem możecie odkrywać nowe miejsca i cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu.

🐕 Akceptacja innych psów: Light jest naprawdę przyjazny wobec innych psów.

⭐ Starszy psiak potrzebuje domu: Light to psiak w podeszłym wieku, który zasługuje na spokojny i kochający dom. Jego wierny charakter i łagodność sprawiają, że jest idealnym towarzyszem dla osób, które cenią sobie spokój i ciepło rodzinnego ogniska.

❤️ Light jest zupełnie nieagresywny i ma tak wiele miłości do podzielenia się z nową rodziną. Jeżeli znacie kogoś, kto mógłby dać mu dom, lub jeżeli sami jesteście zainteresowani adopcją, dajcie znać! Udostępniajcie ten post, abyśmy mogli znaleźć odpowiednie miejsce dla Lighta.

Prosimy o kontakt ze Schroniskiem w Jasionce, Skośna 15, Gmina Zgierz. Telefon adopcyjny czynny pn-pt 9-15 501-232-300.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://adoptujpsa.com.pl
Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Adopcje odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty adopcyjnej

Light przyjechał do nas ze schroniska w Wojtyszkach. Jest przyjazny, kontaktowy, spokojny, ma około 13-lat. Potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne psy. To starszy psiak, który natychmiast potrzebuje domu. Light jest łagodny, zupełnie nieagresywny.

501 23 23 00

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
Prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nasi Wolontariusze oddzwonią i umówią wizytę.
Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl .
Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *